Naktinis Šviečiančių riedučių Vingis! Trauk iš spintos savo RIEDUČIUS ir atsinešk į Vingio parką, o mes pasirūpinsime, kad jie ryškiai ŠVIESTŲ. Pasimatome liepos 25 d. ir riedučiais drauge lekiame į naktį! Drauge su dėl riedučių išprotėjusiais, patyrusiais jų instruktoriais Raminta Norvaišė ir Evaldas Norvaiša bei visą Lietuvą, Australiją riedučiais išmaišiusiu Algimantas Šiukšta, atliksime VINGĮ iš Vingio parko į Gedimino prospektą ir atgal 🔄 Renginio pradžia – 21:30 val. Pasiruošimo ir Vingio trukmė – iki 23:30 val. Susitinkame prie Vingio parko estrados. Renginys nemokamas #KeičiuRatusĮDarnius #AtleiskAutomobili SVARBU: ✅ Renginys yra draugiškas jau mokantiems važiuoti. ✅ Renginyje gali dalyvauti ir vaikai, tačiau kartu su dalyviais iki 18 metų dalyvauti privalo ir tėvai ar globėjai. ✅Tėvai ar globėjai taip pat patvirtina, kad jie ir jų vaikai ar globotiniai moka važiuoti riedučiais ir žino važiavimo taisykles. ✅ VISIEMS renginyje dalyvaujantiems privalomi šalmai. Asmenų iki 18 metų šalmais prašome pasirūpinti tėvų ar globėjų. ✅ Važiuokime saugiai ir atsakingai! Primename, kad dalyviai prisiima atsakomybę dėl galimų incidentų, su kuriais tikimės nesusidurti (įskaitant griūtis, traumas, susidūrimus su kitais dalyviais ir kt. bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu renginyje).

This entry was posted on 18/07/2019 at 16:21 by @sveikasmiestas . 2 tags, such as #Kei and #AtleiskAutomobili where used on post, 7 people liked and 0 people left a comment up to now.

Show Instagram Profile Power Sveikas miestas

Instant Engagement Rate

0.59 /10Percent of the audience who like or comment the posts

Instant Engagement Rate

0.59 /10
Naktinis Šviečiančių riedučių Vingis!
Trauk iš spintos savo RIEDUČIUS ir atsinešk į Vingio parką, o mes pasirūpinsime, kad jie ryškiai ŠVIESTŲ. Pasimatome liepos 25 d. ir riedučiais drauge lekiame į naktį!

Drauge su dėl riedučių išprotėjusiais, patyrusiais jų instruktoriais Raminta Norvaišė ir Evaldas Norvaiša bei visą Lietuvą, Australiją riedučiais išmaišiusiu Algimantas Šiukšta, atliksime VINGĮ iš Vingio parko į Gedimino prospektą ir atgal 🔄

Renginio pradžia – 21:30 val. 
Pasiruošimo ir Vingio trukmė – iki 23:30 val.

Susitinkame prie Vingio parko estrados. 
Renginys nemokamas
#KeičiuRatusĮDarnius #AtleiskAutomobili 
SVARBU:
✅ Renginys yra draugiškas jau mokantiems važiuoti. ✅ Renginyje gali dalyvauti ir vaikai, tačiau kartu su dalyviais iki 18 metų dalyvauti privalo ir tėvai ar globėjai. ✅Tėvai ar globėjai taip pat patvirtina, kad jie ir jų vaikai ar globotiniai moka važiuoti riedučiais ir žino važiavimo taisykles. ✅ VISIEMS renginyje dalyvaujantiems privalomi šalmai. Asmenų iki 18 metų šalmais prašome pasirūpinti tėvų ar globėjų.
✅ Važiuokime saugiai ir atsakingai! Primename, kad dalyviai prisiima atsakomybę dėl galimų incidentų, su kuriais tikimės nesusidurti (įskaitant griūtis, traumas, susidūrimus su kitais dalyviais ir kt. bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu renginyje).
Show Sveikas miestas ( @sveikasmiestas ) Stories and Highlights